[Post New]29/06/2018 00:59:38
[Up]
Sveiki. Nemačiau čia temos sukurtos būtent apie apšvietimą. Siūlau pasidalinti įžvalgomis, į ką reiktų atkreipti dėmesį, renkantis apšvietimą?

[Post New]03/07/2018 19:51:22
[Up]
Pagrindino taisyklė būtų nenaudoti vieno apšvietimo sluoksnio. Jie turi būti bent trys-keturi. Taip pat siūlau vengti vieno centrinio šviestuvo, kuris yra ir pagrindinis šviesos šaltinis ir tuo pačiu dominuoja traukdamas visą dėmesį į save, o taip kitos interjero detalės labai nublanksta. Jeigu yra vienas centrinis šviestuvas, tada situaciją pagelbėtų pora sieninių šviestuvų, atsuktų į lubas. Toks būtų pirmasis-bendrasia apšvietimo sluoksnis. Tada eina tikslinis apšvietimas - skaitymo lempos, darbo kompiuteriu lempa - žodžiu, šviesa skirta jūsų praktiniams poreikiams. Akcentinis apšvietimas - kai šviesa nukreipta į pagrindinį kambario akcentą (paveiklsą, vazą, ktią meno kūrinį). Tai gali būti ir nebūtinai meno kūrinys - tinka ir laiptai, lentyna, stalas. Na ir paskutinis sluoksnis - dekoratyviniai šviestuvai. Tai šis apšvietimas yra kaip meno kūrinys pats savaime - tai gali būti senas sietynas arba žvakių pavidalo lempos (čia yra neblogų pavyzdžių http://ferolavintage.lt/26-pakabinami-sviestuvai) Tai jeigu naudosite šituos apšvietimo lygius, namai tikrai neatrodys nuobodžiai. Dar nereikia pamiršti panaudoti ir natūralią šviesą - jei yra galimybė, rinkitės didesnius langus, dienines užuolaidas. Geras dalykas yra ir šviesos reguliatoriai. Tai yra kaip paprasti jungikliai, tik jie reguliuoja šviesos intensyvumą, pats rinkausi dimerius iš čia https://www.jung.de/lt/610/produktai/dizainas/ Ten beje galima rasti ir apšvietimo jungiklių, kuriuos galima priderinti pagal kambario interjerą/spalvą, tai irgi labai prisideda prie bendr harmonijos kūrimo.

Šis pranešimas buvo redaguotas 1 karta. Paskutinis keitimas 03/07/2018 19:51:35


[Post New]16/09/2020 10:44:33
[Up]
O kaip issirinkti is tokio kiekio https://bijunai-prienamo.lt/parduotuve/kategorija/sviestuvai/lemputes/, kai nieko nesupranti?

Kokybės ir ilgaamžiškumo garantas!
http://www.manostogas.lt