[Post New]28/10/2018 20:02:59
[Up]
Kokias žaliuzes turite ant savo langų? Domina įvairūs variantai Beje, gal kas turit medines arba bambukines žaliuzes? Kokie atsiliepimai?

[Post New]31/10/2018 14:16:11
[Up]
Medines žaliuzes kaimynai turi, tai sakė kolkas labai patenkinti. Didžiausias pliusas, tai kad mediena energetiškai labai efektyvi. Ypač tinka Lietuvos orams, nes žiemą sulaiko šilumą, o vasarą jos nepraleidžia. Bambukinės kiek girdėjau ne tokios efektyvios kaip medinės. Dar sakė labai gerai sulaiko garsus nuo gatvės ir yra ganėtinai ilgaamžiškos. Dar man asmeniškai didžiausias pliusas medinių žaliuzių - tai kad jos labai gerai tinka prie beveik bet kokio interjero, turi labai plačia spalvinę gamą. Tai medinės žaliuzės sakyčiau puikus variantas kambario interjerui paįvairinti. Minusai būtų gal tik tai, kad jos ganėtinai brangios lyginant su kitom, gan gausiai renkasi dulkės ant jų ir lyg ir minėjo kaimynas, kad nuo saulės ilgainiui jos nublunka.
Aš pats pas save turiu Blackout roletus vienoje namo pusėje ir fasadines žaliuzes pietinėje pusėje, kur daugiau saulės. Atrodo jos taip https://www.baremarytai.lt/fasadines-zaliuzes/. Gan modernus sprendimas, labai gera apsauga nuo saulės, dar turi ir oro daviklius, kurie kilus audrai automatiškai uždaro žaliuzes

Šis pranešimas buvo redaguotas 1 karta. Paskutinis keitimas 31/10/2018 14:16:18