Hey, vienas iš įdomiausių variantų, kuris gali pagražinti skandinavišką interjerą ir būti sekcijos pakaitalu tai indaujos: https://baldaiska.lt/produkto-kategorija/indaujos/ Patys turime namuose ir tikrai labai esame patenkinti

Įprasta, kad gamybiniai, administraciniai pastatai, gyvenamieji daugiabučiai namai statomi įrengiant plokščią stogą. Tačiau sparčiai daugėja ir individualių gyvenamųjų namų su plokščiu stogu. Ir tam yra keletas objektyvių priežasčių:

Plokščią stogą daug paprasčiau apšiltinti šilumos izoliacijos medžiagomis dėl jo paprastos konstrukcijos – taip išvengiama šalčio tiltų, nes gegnės nekerta šilumos izoliacijos. Tokiu būdu pasiekiami šiuo metu keliami A+ energetinio naudingumo klasės reikalavimai. Plokščio stogo apšiltinimui galima rinktis iš plataus medžiagų asortimento – polistireninio putplasčio EPS, akmens vatos (Technonicol, Paroc, Rockwool ir t.t.), PIR plokštės ir kitų medžiagų. Plokščio stogo apsaugai nuo kritulių galima rinktis bituminę ritininę dangą , PVC dangą (yra ir skirtų terasoms), TPO dangą ir dar keletą kitų variantų.
Išnaudojamas visas po stogu esantis plotas, todėl nereikia sukti galvos, kaip išnaudoti erdves, kurias riboja nuožulnūs šlaitai.
Plokščio stogo įrengimas pigesnis nei šlaitinio (pirmiausiai todėl, kad plokščio stogo plotas visada mažesnis nei šlaitinio).
Plokščias stogas įrengiamas greičiau nei šlaitinis.
Plokščias stogas gali būti naudojamas kaip terasa (ypač jei jos nėra galimybių įrengti kieme). Arba stogas gali būti apželdintas. Tiesa, apželdinti gali būti ir plokšti stogai.
Plokščias stogas suteikia pastatui modernumo ir šiuolaikiškumo.

O dabar pakalbėkime, kodėl žmonės renkasi šlaitinius stogus:
Šlaitinis stogas tarnauja kaip atskira namo architektūrinė dalis – galima pasirinkti įvairias formas, spalvas, medžiagas (molines čerpes, betonines čerpes, skardą, bitumines čerpes, skardinė stogo danga https://www.manostogas.lt/produktai/plienine-stogo-danga/ ar kitas variantas – jų įvairovė tikrai didesnė nei plokštiems stogams skirtų dangų).
Šlaitinis stogas, pasirinkus patikimas ir ilgaamžes medžiagas, tarnaus ilgiau nei plokščias.
Šlaitinius stogus renkasi tie žmonės, kurie pasitiki jau šimtmečius gyvuojančiomis tradicijomis.

Hey, bendradarbiavome su finance.lt https://www.financelt.lt/is/imoniu-steigimas/ tai likome patenkinti jų paslaugomis.

O kaip issirinkti is tokio kiekio https://bijunai-prienamo.lt/parduotuve/kategorija/sviestuvai/lemputes/, kai nieko nesupranti?

Filtrai padeda atsikratyti kalkių tai tikrai : )

Geriausia danga yra skardinė. Tokios dangos, priklausomai nuo kainos ir jei neperkama pati pigiausia garantija gali siekti 30 - 50 metų. Tokios dangos turi garantiją ne tik nuo susidėvėjimo, bet ir išvaizdai, todėl galite nebijoti, kad danga po 10 metų išbluks nuo saulės ir praras pirminę išvaizdą. Paskaityti daugiau apie skirtingas stogo dangas galima čia> http://www.manostogas.lt/stogo-dangu-palyginimas
Be to dabar skardinių dangų yra įvairių profilių, spalvų, tai rinktis tikrai yra iš ko.