[Post New]01/06/2021 15:39:34
[Up]
Įprasta, kad gamybiniai, administraciniai pastatai, gyvenamieji daugiabučiai namai statomi įrengiant plokščią stogą. Tačiau sparčiai daugėja ir individualių gyvenamųjų namų su plokščiu stogu. Ir tam yra keletas objektyvių priežasčių:

Plokščią stogą daug paprasčiau apšiltinti šilumos izoliacijos medžiagomis dėl jo paprastos konstrukcijos – taip išvengiama šalčio tiltų, nes gegnės nekerta šilumos izoliacijos. Tokiu būdu pasiekiami šiuo metu keliami A+ energetinio naudingumo klasės reikalavimai. Plokščio stogo apšiltinimui galima rinktis iš plataus medžiagų asortimento – polistireninio putplasčio EPS, akmens vatos (Technonicol, Paroc, Rockwool ir t.t.), PIR plokštės ir kitų medžiagų. Plokščio stogo apsaugai nuo kritulių galima rinktis bituminę ritininę dangą , PVC dangą (yra ir skirtų terasoms), TPO dangą ir dar keletą kitų variantų.
Išnaudojamas visas po stogu esantis plotas, todėl nereikia sukti galvos, kaip išnaudoti erdves, kurias riboja nuožulnūs šlaitai.
Plokščio stogo įrengimas pigesnis nei šlaitinio (pirmiausiai todėl, kad plokščio stogo plotas visada mažesnis nei šlaitinio).
Plokščias stogas įrengiamas greičiau nei šlaitinis.
Plokščias stogas gali būti naudojamas kaip terasa (ypač jei jos nėra galimybių įrengti kieme). Arba stogas gali būti apželdintas. Tiesa, apželdinti gali būti ir plokšti stogai.
Plokščias stogas suteikia pastatui modernumo ir šiuolaikiškumo.

O dabar pakalbėkime, kodėl žmonės renkasi šlaitinius stogus:
Šlaitinis stogas tarnauja kaip atskira namo architektūrinė dalis – galima pasirinkti įvairias formas, spalvas, medžiagas (molines čerpes, betonines čerpes, skardą, bitumines čerpes, skardinė stogo danga https://www.manostogas.lt/produktai/plienine-stogo-danga/ ar kitas variantas – jų įvairovė tikrai didesnė nei plokštiems stogams skirtų dangų).
Šlaitinis stogas, pasirinkus patikimas ir ilgaamžes medžiagas, tarnaus ilgiau nei plokščias.
Šlaitinius stogus renkasi tie žmonės, kurie pasitiki jau šimtmečius gyvuojančiomis tradicijomis.

Kokybės ir ilgaamžiškumo garantas!
http://www.manostogas.lt