[Post New]28/10/2018 18:11:26
[Up]
Kokias žinot geriausias apsaugos sistemas namams? Jeigu namas yra sąlyginai nuošalioje vietoje, kokias rekomenduotumėt apsaugos priemones?

[Post New]30/10/2018 17:24:10
[Up]
Aš savo sodyboje sumontavau paprastą apsaugos sitemą su kameromis bei judesio davikliais (kadangi turiu keletą šunų, tai reikėjo specialaus daviklio, kuris nereaguotų į nedidelius gyvūnus). To man visiškai pakanka - signalizacijai suveikus, per keletą minučių turėtų prisistatyt ekipažas.
Aišku jeigu sodyba yra nuošali, tai nereikėtų kliautis, kad įsilaužimo atveju įsilaužėlius spės užklupti apsaugos ekipažas. Reiktų investuoti į tai, kad plėšikai tiesiog nuspręstų apeiti tavo sodybą. Tai Jung svetainėje https://www.jung.de/lt/ mačiau gan įdomų apsaugos sprendimą. Kai esat namie galima patogiai stebėti, ar langai ir durys uždaryti, matyti, kas darosi lauke. Čia tuo atveju jeigu kasnors yra namie. Jeigu namai tušti, tai išmaniųjų namų sistemos dėka galima imituoti, kad kažkas visada yra viduje - galima nustatyti automatinį apšvietimo ir žaliuzių valdymą, dėl ko susidarys įspūdis, kad namuose yra žmonių. Tai į tokius namus plėšikai greičiausiai net nemėgins brautis. Na bet nepaisant visų apsaugos priemonių, vistiek rekomenduočiau dar investuoti į sodybos draudimą.

Šis pranešimas buvo redaguotas 1 karta. Paskutinis keitimas 30/10/2018 17:24:16


[Post New]01/07/2019 13:40:56
[Up]
budrumas ir atsargumas geriausios priemonės ;D nėra vieno teisingo būdo manau, taisyklė tokia, kad kuo daugiau kliūčių, tuo ilgiau užtruks įsilaužimas tuo tau geriau. Dar gal neskelbk visiems kaimynams vykdamas į atostogas

[Post New]03/07/2019 17:17:54
[Up]
Sveikas. Pirmiausia siūlyčiau pagalvoti apie savo namą ir pasiskaityt kokias rinkoje yra apsaugos sistemos. Apsvarstyk ką nori apsaugoti namuose https://www.adtsecurity.com.au/the-right-security-system/ Visokių tips'ų, tai yra begalė https://www.alarmnewengland.com/blog/home-security-tips tokių kaip kiemo apšvietimo įsirengimas ar vertingesnių daiktų užrakinimas garaze per naktį, nes vagys labai dažnai būna oportunistai ir nusikaltimų imasi tik tada kai pamato tam tinkamą progą. Dar vienas geras būdas yra apsauginės žaliuzės https://baremarytai.lt/produktai/apsaugines-zaliuzes/ pats naudoju, įsirengiau tik pirmame namo aukšte, bet manau visai pakanka, nes kaip ir minėjau, kuo sunkesnį darbą padarai įsilaužėliui, tuo mažiau šansų, kad jis išvis to imsis.

Šis pranešimas buvo redaguotas 1 karta. Paskutinis keitimas 03/07/2019 17:19:37