1.5, Vieno aukšto su sutapdintu (plokščiu) stogu, 132 kv. m.

Projekto pavadinimas

1.5

Projekto autorius

UAB „Tipinis projektas“

Bendras plotas

132,17 kv.m.

Automobilių stovėjimo vieta

Garažas vienam automobiliui

Namo tipas

Vieno aukšto su sutapdintu (plokščiu) stogu

Susisiekite

Architektas Šarūnas Kairys tel. 8-673-04760 arba el. paštu: tipinisprojektas@gmail.com

Kaina

1 200,00 EUR
Į kainą įskaičiuota: namo architektūrinė ir konstrukcinė dalys; Sklypo plano dalies, dokumentacijos rengimo ir statybos leidimo derinimo kaina 1500 Eur.; • Už projekto korekcijas skaičiuojama papildomai; • Inžinerinių tinklų įvadų projektai skaičiuojami papildomai; • Energinio naudingumo skaičiavimai rengiami papildomai; • Gaisrinės saugos dalis skaičiuojama papildomai; • Grunto tyrimai ir topografiniai matavimai užsakomi papildomai; • Vandens gręžinio projektas užsakomas papildomai (jei nėra kvartalinių ar miesto/rajono tinklų); • Infrastruktūros plėtros įmoka skaičiuojama papildomai; • Žyminio mokesčio įmoka už statybos leidimą skaičiuojama papildomai.

Papildoma informacija

Vieno aukšto trijų miegamųjų kambarių gyvenamasis namas su stogine ir garažu.
+ Gyvenamasis namas funkcionalaus planavimo, vieša ir privati zonos atskirtos koridoriumi, tokiu būdu saugant asmeninę erdvę.
+ Numatomas erdvus garažas, greta jo – katilinė, kuri gali būti naudojama ir kaip lauko sandėliukas. Kadangi nėra jungties su gyvenamosiomis patalpomis, užtikrinama, kad švari ir purvo zonos nesimaišys tarpusavyje. Taip pat name yra stoginė, kuri puikiai dera bendrame namo tūryje, todėl, esant poreikiui, tai apsaugo nuo papildomo planavimo, kur reikėtų statyti antrą šeimos automobilį.
+ Name projektuojami du san. mazgai: svečių ir asmeninis gyventojų, tokiu būdu atskiriamos privataus ir viešo naudojimo zonos.
+ Erdvi terasa numatyta iškart su stogine, kuri yra dalis namo, todėl nereikės rūpintis stogeliu terasos dengimui, taip išsaugomas fasado vientisumas.
+ Asmeninis gyventoju san. mazgas nemažo ploto, jame telpa ne tik vonia, bet ir dušas, jis projektuojamas tarp gyvenamųjų kambarių, todėl tampa itin patogiai pasiekiamas.
+ Svetainė ir virtuvė planuojamos kaip atskiros erdvės, tačiau yra sujungiamos valgomuoju, tokiu būdu poilsio zona yra tarsi vientisa, bet ir padalinta, taip gaminant virtuvėje kvapams mažiau šansų pasklisti iki svetainės.