1.5, Vieno aukšto su sutapdintu (plokščiu) stogu, 132 kv. m.

Projekto pavadinimas

1.5

Projekto autorius

UAB „Tipinis projektas“

Bendras plotas

132,17 kv.m.

Automobilių stovėjimo vieta

Garažas vienam automobiliui

Namo tipas

Vieno aukšto su sutapdintu (plokščiu) stogu

Susisiekite

Architektas Šarūnas Kairys tel. 8-673-04760 arba el. paštu: tipinisprojektas@gmail.com

Kaina

4 700,00 EUR
1. Į kainą įskaičiuotas projekto statybos leidimo derinimas ir projektinė dokumentacijos dalys: 1.1. BENDROJI (dokumentacijos tvarkymas (prisijungimo sąlygos), gaisrinės saugos sprendiniai, pastato energetinio naudingumo skaičiavimai); 1.2. SKLYPO PLANO (gyvenamojo namo „pririšimas“ sklype, inžinerinių tinklų suvestinis planas, aukščių planas ir kt. Atraminių sienučių konstrukcinė dalis rengiama atskiru susitarimu.); 1.3. ARCHITEKTŪRINĖ (gyvenamojo namo planai, fasadai, fasadų spalviniai sprendiniai, pjūviai, langų žiniaraščiai ir kt.); 1.4. KONSTRUKCINĖ (mūrinio gyvenamojo namo konstrukcijų detalūs brėžiniai: pamatų, sienų, perdangų, stogo ir kitų konstrukcijų brėžiniai, detalės. Sklypo reljefo formavimui, atraminių sienučių konstrukcinė dalis rengiama atskiru susitarimu); 1.5. VANDENTIEKIO-NUOTEKŲ (tinklų įvadų ir išvadų projektas iki/nuo miesto tinklų prie projektuojamo sklypo ribos). PASTABA_1: projektas rengiamas vienu etapu, rengiamas techninis darbo projektas (TDP), kurio pakanka ne tik namo statybai, bet ir namo pridavimui (statybos užbaigimui), nereikalingi papildomi projektai. 2. PROJEKTO PARENGIMUI TURĖTUMĖTE PATEIKTI: 2.1. Žemės sklypo nuosavybės dokumentus; 2.2. Žemės sklypo ribų planą; 2.3. Detalųjį planą arba žemės sklypo formavimo projektą; 2.4. Topografinę nuotrauką; 2.5. Gruntų geologinius tyrinėjimus; 2.6. ESO (elektros tinklų) prisijungimo sąlygas ir įmoką; 2.7. Vandens gręžinio projektą (jei nėra kvartalinių ar miesto/rajono tinklų); 2.8. Apmokėtą įmoką už savivaldybės nustatytą infrastruktūros plėtrą; 2.9. Žyminio mokesčio įmoka už statybos leidimą – 93 Eurai. PASTABA_2: kitos projekto dalys rengiamos, jei bus papildomas poreikis. PASTABA_3: projekto koregavimo paslauga skaičiuojama papildomai. papildomai; Žyminio mokesčio įmoka už statybos leidimą skaičiuojama papildomai.

Papildoma informacija

Vieno aukšto trijų miegamųjų kambarių gyvenamasis namas su stogine ir garažu.
+ Gyvenamasis namas funkcionalaus planavimo, vieša ir privati zonos atskirtos koridoriumi, tokiu būdu saugant asmeninę erdvę.
+ Numatomas erdvus garažas, greta jo – katilinė, kuri gali būti naudojama ir kaip lauko sandėliukas. Kadangi nėra jungties su gyvenamosiomis patalpomis, užtikrinama, kad švari ir purvo zonos nesimaišys tarpusavyje. Taip pat name yra stoginė, kuri puikiai dera bendrame namo tūryje, todėl, esant poreikiui, tai apsaugo nuo papildomo planavimo, kur reikėtų statyti antrą šeimos automobilį.
+ Name projektuojami du san. mazgai: svečių ir asmeninis gyventojų, tokiu būdu atskiriamos privataus ir viešo naudojimo zonos.
+ Erdvi terasa numatyta iškart su stogine, kuri yra dalis namo, todėl nereikės rūpintis stogeliu terasos dengimui, taip išsaugomas fasado vientisumas.
+ Asmeninis gyventoju san. mazgas nemažo ploto, jame telpa ne tik vonia, bet ir dušas, jis projektuojamas tarp gyvenamųjų kambarių, todėl tampa itin patogiai pasiekiamas.
+ Svetainė ir virtuvė planuojamos kaip atskiros erdvės, tačiau yra sujungiamos valgomuoju, tokiu būdu poilsio zona yra tarsi vientisa, bet ir padalinta, taip gaminant virtuvėje kvapams mažiau šansų pasklisti iki svetainės.