Paskolos skaičiuoklė

 

Paskolos namo statybai skaičiuoklė

Susižinoti apie savo galimybes gauti paskolą, kokią sumą jums gali skolinti kredito įstaigos ir kitas sąlygas, būtinai rekomenduojame visų pirmiausiai tik pradėjus planuoti statybas, prieš sklypo paiešką. Tik žinant savo biudžeto galimybes galėsite atlikti reikiamus veiksmus teisinga linkme ir priimti teisingus sprendimus dėl sklypo įsigijimo, namo dydžio, jo architektūrinės išraiškos ir pan. Jei namui statyti bus reikalinga paskola, kreipkitės į kredito įstaigas arba į paskolų brokerius/ekspertus, kurie pagal jūsų esamą situaciją, supažindins su visais kreditų įstaigų reikalavimais ir paskolų sąlygomis.

Namo paskolos skaičiuoklė

Paskola namo statybai: skaičiuoklė. Paskolos skaičiuoklė, kuri pateikiama viršuje, padės jums tiksliau įsivertinti mėnesines įmokas pagal paskolos dydį, terminą ir palūkanų variantus. Tai pagalbinis įrankis jums susiplanuoti savo išlaidas paskolai. Svarbu pasverti, kokios mėnesio įmoka būtų jums priimtina ir patogi mokėti pagal gaunamas pajamas, kad nereikėtų radikaliai pakeisti gyvenimo būdo, įpročių, atsisakyti pomėgių, pramogų ir atostogų.

Kaip gauti paskolą namo statybai?

Jeigu esate susidūrę su būsto paskola įsigyjant butą, žinote, kad reikia turėti nuosavų lėšų pradiniam įnašui. Paskola namo statybai šiek tiek sudėtingesnis atvejis. Finansavimo gavimui namo statybai neužtenka turėti nuosavų lėšų, bet reikia jau būti nusipirkus sklypą ir atlikus dalį statybos darbų, pvz.: turi būti sumūrytos sienos, uždengtas stogas. Kredito įstaigos keliami reikalavimai paskolai gauti, tame tarpe ir atliktų namo statybos darbų apimtis, gali skirtis nuo jūsų kredito istorijos, gaunamų pajamų, šeimyninės sudėties ir pan.

Svarbu žinoti, kad kredito įstaiga neišmoka viso dydžio paskolos patvirtintos sudarius kreditavimo sutartį. Paskola mokama etapais pagal įkeičiamo turto vertę, kuri nustatoma atliekant turo vertinimus sertifikuotų vertintojų po tam tikrų statybos etapų. Gali būti, kad jūsų investuoti pinigai į namo statybas turto vertės nepakels tiek, kiek tikėjotės, todėl privalu turėti nuosavų lėšų atsargą, kad galėtumėte tęsti statybas. Bankas taip pat kaip vieną iš sąlygų nustato terminą iki kurio namo statyba turi būti baigta 100 proc.

Daugiau apie bankines paskolas, biudžeto planavimą ir pateikiamas svarbias įžvalgas galite žiūrėti mūsų video seminaruose "Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?"