Asmeninės konsultacijos

Konsultacija namo statybai

Noriu statytis namą - kaip pasiruošti?

Namo statybos projektas prasideda ne nuo sklypo paieškos, bet dar anksčiau. Pirmiausiai reikia nusistatyti kokio dydžio biudžetas bus skiriamas, kiek iš jo lėšų bus skiriama sklypo pirkimui, reikia nuspręsti kokios klasės (ekonominės, vidutinės, aukštos ar prabangios) namą statysite, kokio jis bus dydžio ir kiek kainuos jo statyba, įrengimas ir aplinkotvarka. Labai svarbu prieš perkant sklypą ne tik apžiūrėti vizualiai, bet ir papildomai įvertinti ar jis tinkamai orientuotas pasaulio šalių atžvilgiu, ar tilps norimas namas sklype, kiek papildomai kainuos sklypo infrastruktūros paruošimas, aukščio pakėlimo darbai ir kitos išlaidos. Jei jaučiate, kad šiame etape reikalinga specialistų pagalba, kviečiame susiekti ir susitarti dėl asmeninės konsultacijos.

Konsultuojame ir pristatant projektavimo užduotį architektams, bei projektavimo eigoje, teikiame rekomendacijas namo konstrukcinių sprendimų, atskirų mazgų optimizavimui ir realizacijai.

Apačioje pateikiame detalius konsultacijų paketus skirtingiems etapams iki statybų, kuriuos galite peržiūrėti ir atsisiųsti pdf formatu.

 

 

Planuojantiems įsigyti sklypą 

Turintiems sklypą 

Planuojantiems projektuoti namą 

 

Namų statybos ir konsultacijos klausimais kreipkitės:

Linas Mikaila
info@statybustudijos.lt
tel.: 865901558
statybustudijos.lt