Pasirinkite projektą

Modernūs namų projektai

Kuo modernūs namų projektai skiriasi nuo tradicinių?

Modernūs namų projektai pasižymi savo išskirtinumu, nestandartinėmis formomis, netikėtais suskambėjusiais medžiagų deriniais, tarsi kuriami be ribų. Jų dizaino išskirtinumas leidžia kūrėjams- architektams ir jų užsakovams įgyvendinti savo fantazijas ir peržengti įprastą namo įsivaizdavimo ribą. Dažnai modernių namų projektai patraukia akį savo neįprastomis detalėmis, atkreipia praeivių dėmesį savo stilingumu, šiuolaikiškumu. Paprastai tokiems namams ruošiamas ir modernus aplinkotvarkos projektas, kuris dar labiau atskleidžia namo išskirtinumą ir privalumus. Modernių namų projektai puikiai įkomponuojami tiek priemiesčio gamtos apsuptose teritorijose, tiek susiformavusiuose miesto gyvenvietėse.

Modernių namų projektai dažniausiai projektuojami plokščiu arba vienšlaičiu stogu. Tačiau pasitaiko ir išimčių, kai modernus stilius perteikiamas dvišlaičiuose namuose netikėtais eksterjero dizaino sprendimais.
Modernaus namo projektas gali būti įvairaus dydžio. Projektuojami modernūs dviejų ir vieno aukšto namai.


Modernūs namų projektai. Nuo ko priklauso kaina?

Modernūs namų projektai - išskirtiniai vienetiniai kūriniai, kurie sukuriami užsakant individualų modernaus namo projektą gana nepigus ir ne visiems prieinamas malonumas. Ką gi daryti, jei labai modernus ir išskirtinis namas jūsų svajonė, o biudžetas ribotas? Turime puikią naujieną, nes savo projektų kataloge taip pat galime pasiūlyti modernių kartotinių namų, kurie mėgstami ir paklausūs modernaus stiliaus gerbėjų tarpe. Modernūs kartotiniai projektai kainuoja pigiau, nei individualus projektavimas. Maži projekto pakeitimai, kai nejudinamos namo išorės sienos kainuoja palyginti nedaug. Įsigydami modernaus namo kartotinį projektą net tik sutaupysite, bet ir laimėsite laiko, nes kartotiniai projektai greičiau paruošiami statybos leidimo gavimui ir statybai.
Rinkdamiesi kartotinį projektą nepamirškite pasidomėti, kas įeina į projekto kainą, ar projektas parduodamas su statybos leidimu.


Modernių namų projektų statybos specifika

Modernių namų statyba gali tapti iššūkiu, jei namo statytojas bus nepatyręs. Kai namo architektūra pasižymi nestandartiniais sprendimais, kurie prikausto dėmesį, dažniausiai tai reiškia, kad tokio namo statyboje teks papildomai susimokėti už nestandartinius sprendimus ir detales. Tiek medžiagos, tiek darbo jėga, tiek sudėtingų sprendimų procesų suvaldymas reikalauja papildomų lėšų. Ką gi daryti tokiu atveju? Kartais išskirtinių architektūros detalių atsisakymas suardo viso namo architektūros grožį, taigi jei norite taupyti darykite tai namo projektavimo eigoje, kol dar nepatvirtini galutiniai brėžiniai, užsakykite projektuojamo namo sąmatos skaičiavimus ir planuokite savo būsimas išlaidas statybai, ir jei reikia, darykite pakeitimus, kartu su architektu ieškokite kitų, pigesnių sprendimų.
Jei ketinate pasirikti kartotinį modernų namo projektą, tuomet iš karto galite pasiskaičiuoti ir modeliuoti namo sąmatą mūsų kartotinių projektų kataloge. Prie kiekvieno projekto rasite mygtuką „Skaičiuoti sąmatą šio projekto pagrindu“, kurį paspaudus galite susimodeliuoti namo sąmatą pasirinktam kartotiniam projektui. Skaičiuodami kartotinio namo statybos sąmatą galite modeliuoti atskirus parametrus, kurie nepriklauso nuo namo projekto ir gali būti keičiami.
Jei planuojate modernaus namo A++ klasės statybą, skaičiuojant sąmatą nepamirškite, kad turite pridėti saulės elektrinę ir oras- vanduo arba geoterminę šildymo sistemą.