6.7, Dviejų aukštų su sutapdintu (plokščiu) stogu, 186 kv. m.

Projekto pavadinimas

6.7

Projekto autorius

UAB „Tipinis projektas“

Bendras plotas

186,00 kv.m.

Automobilių stovėjimo vieta

Garažas dviems automobiliams

Namo tipas

Dviejų aukštų su sutapdintu (plokščiu) stogu

Susisiekite

Architektas Šarūnas Kairys tel. 8-673-04760 arba el. paštu: tipinisprojektas@gmail.com

Kaina

1 200,00 EUR
Į kainą įskaičiuota: namo architektūrinė ir konstrukcinė dalys; Sklypo plano dalies, dokumentacijos rengimo ir statybos leidimo derinimo kaina 1500 Eur.; Už projekto korekcijas skaičiuojama papildomai; Inžinerinių tinklų įvadų projektai skaičiuojami papildomai; Energinio naudingumo skaičiavimai rengiami papildomai; Gaisrinės saugos dalis skaičiuojama papildomai; Grunto tyrimai ir topografiniai matavimai užsakomi papildomai; Vandens gręžinio projektas užsakomas papildomai (jei nėra kvartalinių ar miesto/rajono tinklų); Infrastruktūros plėtros įmoka skaičiuojama papildomai; Žyminio mokesčio įmoka už statybos leidimą skaičiuojama papildomai.

Papildoma informacija

Dviejų aukštų, modernaus stiliaus, funkcionalaus išplanavimo, šiuolaikinio dizaino, trijų miegamųjų, 100.07 m² gyvenamojo ploto namas su garažu dviem automobiliams.
+ Gyvenamoji erdvė izoliuota nuo miegamosios, šios zonos yra atskiruose pastato aukštuose.
+ Namo pirmajame aukšte projektuojamas tambūras susijungiantis su bendra gyvenamąja erdve. Iš tambūro numatytas patekimas į garažą, garažas ribojasi su technine/sandėliavimo patalpa. Pirmame namo aukšte numatytos bendra gyvenamoji - poilsio zona (svetainė ir virtuvė), pagalbinė ir techninės zonos, antrajame aukšte numatyta ramaus poilsio – miego zona  su vienu vonios kambariu, atskira skalbyklos patalpa ir drabužine pagrindiniame miegamajame kambaryje.
+ Name numatyti du sanitariniai mazgai, garažas dviem automobiliams su pagalbine technine/sandėliavimo erdve.