Pasirinkite projektą

Klasikinių namų projektai


Klasikinių namų projektų privalumai

Klasikinis namas paprastai įsivaizduojamas kaip paprastas stačiakampės formos, ekonominės klasės namas su dvišlaičiu stogu. Tačiau klasikinių namų architektūra turi platesnę sąvoka, klasikinių namų projektai neapibrėžia namo klasės, jie gali būti kuriami ir prabangios klasės namams. Tiesa, kad klasikiniai namų projektų architektūra išlieka populiari, nesenstanti ilgą laiką. Taigi pasirinkdami šios architektūros namą, neprašausite, nes jis niekada neišeis iš mados.
Klasikinių namų architektūrai būdingos aiškios griežtos formos, simetrija, proporcijos, klasikinės architektūros namai paprastai būna šlaitiniais stogais, t. y. dvišlaičiu, daugiašlaičiu ar vienšlaičiu stogu.
Nors paskutiniu metu populiarėja modernus stilius, klasikinės detalės dažnai sutinkamos ir jame.
Klasikiniai namai gražiai įsilieja į aplinką užmiesčio teritorijose, miškingoje aplinkoje, kaimo vietovėse, kur žmonės mėgsta įsirengti savaitgalių ir vasaros atostogų, taip vadinamą antrąjį būstą.

Klasikinių namų projektai. Kaip sutaupyti statant?

Dėl statybos specialistų darbo jėgos trūkumo užmiestyje ir mažesniuose miesteliuose, mūrinių namų statybos kaina gali būti didelė, nes už ne vietinių meistrų laiko ir pinigines sąnaudas atvažiavimui, ar jų apgyvendinimo vietoje paslaugas reikės apmokėti papildomai. Gali būti, kad nerasite galinčių dirbti visų reikalingų meistrų, todėl statybas bus sunku, ar tiesiog neįmanoma organizuoti bei saugiai vykdyti. Tokiu atveju siūlome projektuoti skydinius, sip tipo namus, kurių elementai pagaminami gamyklose, atvežami į statybų aikštelę ir greitai sumontuojami. Mūrinių namų statyba populiariausia miesto ir didmiesčių priemiesčio teritorijose, kur jų valdymas ir priežiūra gali būti kokybiškai suorganizuota.

Jeigu ieškote sprendimo kaip pasistatyti pigų, mažą, ekonominį namą, kviečiame atkreipti dėmesį į dvišlaičius namus su nepakelta mansarda. Mansardos dalyje, kur stogo konstrukcija jungiasi su grindimis, turėsite nemažai ploto, kuris formaliai neskaičiuojamas į naudingą plotą, bet gali tapti papildoma vieta jūsų daiktų pasidėjimui, ar vaikų žaidimo erdvei.
Visiems mūsų „Projektų kataloge“ esantiems namams gali būti parengti konstrukcijų projektai skirti mūrinių, karkasinių, skydinių, sip namų statybai.