8.1, Dviejų aukštų su dvišlaičiu stogu, 167 kv. m.

Projekto pavadinimas

8.1

Projekto autorius

UAB „Tipinis projektas“

Bendras plotas

166,88 kv.m.

Automobilių stovėjimo vieta

Garažas vienam automobiliui

Namo tipas

Dviejų aukštų su dvišlaičiu stogu

Susisiekite

Architektas Šarūnas Kairys tel. 8-673-04760 arba el. paštu: tipinisprojektas@gmail.com

Kaina

4 700,00 EUR
1. Į kainą įskaičiuotas projekto statybos leidimo derinimas ir projektinė dokumentacijos dalys: 1.1. BENDROJI (dokumentacijos tvarkymas (prisijungimo sąlygos), gaisrinės saugos sprendiniai, pastato energetinio naudingumo skaičiavimai); 1.2. SKLYPO PLANO (gyvenamojo namo „pririšimas“ sklype, inžinerinių tinklų suvestinis planas, aukščių planas ir kt. Atraminių sienučių konstrukcinė dalis rengiama atskiru susitarimu.); 1.3. ARCHITEKTŪRINĖ (gyvenamojo namo planai, fasadai, fasadų spalviniai sprendiniai, pjūviai, langų žiniaraščiai ir kt.); 1.4. KONSTRUKCINĖ (mūrinio gyvenamojo namo konstrukcijų detalūs brėžiniai: pamatų, sienų, perdangų, stogo ir kitų konstrukcijų brėžiniai, detalės. Sklypo reljefo formavimui, atraminių sienučių konstrukcinė dalis rengiama atskiru susitarimu); 1.5. VANDENTIEKIO-NUOTEKŲ (tinklų įvadų ir išvadų projektas iki/nuo miesto tinklų prie projektuojamo sklypo ribos). PASTABA_1: projektas rengiamas vienu etapu, rengiamas techninis darbo projektas (TDP), kurio pakanka ne tik namo statybai, bet ir namo pridavimui (statybos užbaigimui), nereikalingi papildomi projektai. 2. PROJEKTO PARENGIMUI TURĖTUMĖTE PATEIKTI: 2.1. Žemės sklypo nuosavybės dokumentus; 2.2. Žemės sklypo ribų planą; 2.3. Detalųjį planą arba žemės sklypo formavimo projektą; 2.4. Topografinę nuotrauką; 2.5. Gruntų geologinius tyrinėjimus; 2.6. ESO (elektros tinklų) prisijungimo sąlygas ir įmoką; 2.7. Vandens gręžinio projektą (jei nėra kvartalinių ar miesto/rajono tinklų); 2.8. Apmokėtą įmoką už savivaldybės nustatytą infrastruktūros plėtrą; 2.9. Žyminio mokesčio įmoka už statybos leidimą – 93 Eurai. PASTABA_2: kitos projekto dalys rengiamos, jei bus papildomas poreikis. PASTABA_3: projekto koregavimo paslauga skaičiuojama papildomai.

Papildoma informacija

Dviejų aukštų, modernaus stiliaus, funkcionalaus išplanavimo, šiuolaikinio dizaino, trijų miegamųjų ir darbo kambarių, 99.38 m² gyvenamojo ploto namas su garažu vienam automobiliui.
+ Gyvenamoji erdvė izoliuota nuo miegamosios, šios zonos yra atskiruose pastato aukštuose.
+ Namo pirmajame aukšte projektuojamas tambūras susijungiantis su bendra gyvenamąja erdve. Iš tambūro numatytas patekimas į garažą, kuriame yra vieta vienam automobiliui ir atskira niša namo inžinerinei įrangai bei daiktų ir įrangos sandėliavimui. Pirmame namo aukšte numatytos bendra gyvenamoji - poilsio zona (svetainė ir virtuvė), darbo kambario ir techninės zonos, antrajame aukšte numatyta ramaus poilsio – miego zona  su vienu vonios kambariu ir drabužine prie pagrindinio miegamojo kambario.
+ Name numatyti du sanitariniai mazgai, garažas vienam automobiliui su pagalbine technine/sandėliavimo erdve.