Pasirinkite projektą

L formos namų projektai

Kuo išskirtiniai yra L formos namų projektai?

L formos namų projektai labai populiarūs, jie išsiskiria savo patogiu išplanavimu ir kitais teikiamais privalumais. Apie juos ir pakalbėsime. L formos namo projektas sukuria uždaro, jaukaus kiemo atmosferą, nes atsiribojama nuo gatvės ir nuo vienos kaimynų pusės. Dažnai projektuojama išskėstos L raidės formos namai, panašūs į bumerango formą, tokiu atveju galima pasiekti įdomių architektūrinių ir vidinio sklypo formavimo sprendimų. Vidinėje L formos dalyje įprastai suformuojama jauki terasa, kuri dėl L namo formos gerai apsaugoma nuo vėjo. L formos namo projektas puiki išeitis apgyvendintoje teritorijoje, greta triukšmingos gatvės.

L formos namų projektai gali būti klasikinio stiliaus su šlaitiniais stogais ir modernaus, išskirtinio stiliaus. Galimi įvairūs L formos namo apdailos sprendimai. L formos namai gali būti statomi dviejų, vieno aukšto ar vieno aukšto su mansarda. L formos namo projektas gali būti suplanuotas su stogine ar garažu automobiliams.

L formos projekto statybos sąmata

Mūsų projektų kataloge pateikiami L formos namų projektai su sąmatomis, kurias galima susimodeliuoti pagal savo biudžeto galimybes, kartu susiplanuoti iš anksto kiek kainuos namo statyba. Pasirinkę jums patinkantį namo projektą ir po jo vizualizacija paspaudę mygtuką „Skaičiuoti sąmatą šio projekto pagrindu“ galite pradėti modeliuoti namo sąmatą. Dalis pasirinkimų bus pateikti automatiškai, nes sąmata ruošiamą pagal jūsų pasirinktą projektą, kitus pasirinkimus galėsite atlikti patys, juos keisti. Suskaičiavus sąmatą, ją galima pakoreguoti atsižvelgiant į jūsų turimą biudžetą.