6.6, Dviejų aukštų su sutapdintu (plokščiu) stogu, 200 kv. m.

Projekto pavadinimas

6.6

Projekto autorius

UAB „Tipinis projektas“

Bendras plotas

199,62 kv.m.

Automobilių stovėjimo vieta

Garažas vienam automobiliui

Namo tipas

Dviejų aukštų su sutapdintu (plokščiu) stogu

Susisiekite

Architektas Šarūnas Kairys tel. 8-673-04760 arba el. paštu: tipinisprojektas@gmail.com

Kaina

1 200,00 EUR
Į kainą įskaičiuota: namo architektūrinė ir konstrukcinė dalys; Sklypo plano dalies, dokumentacijos rengimo ir statybos leidimo derinimo kaina 1500 Eur.; Už projekto korekcijas skaičiuojama papildomai; Inžinerinių tinklų įvadų projektai skaičiuojami papildomai; Energinio naudingumo skaičiavimai rengiami papildomai; Gaisrinės saugos dalis skaičiuojama papildomai; Grunto tyrimai ir topografiniai matavimai užsakomi papildomai; Vandens gręžinio projektas užsakomas papildomai (jei nėra kvartalinių ar miesto/rajono tinklų); Infrastruktūros plėtros įmoka skaičiuojama papildomai; Žyminio mokesčio įmoka už statybos leidimą skaičiuojama papildomai.

Papildoma informacija

Dviejų aukštų, modernaus stiliaus, funkcionalaus išplanavimo, šiuolaikinio dizaino, trijų miegamųjų ir darbo kambariu, 158,95 m² gyvenamojo ploto namas su garažu vienam automobiliui.
+ Namo kompozicija suteikia privatumo terasai su dvejomis funkcinėmis erdvėmis, į kurias galima patekti tiek iš svetainės ar darbo zonos.
+ Gyvenamoji erdvė izoliuota nuo miegamosios, šios zonos yra atskiruose pastato aukštuose.
+ Name projektuojamas tambūras, iš kurio patenkama į garažą arba holą. Pirmame namo aukšte numatytos bendra gyvenamoji - poilsio zona (svetainė ir virtuvė), darbo kambario ir techninės zonos, antrajame aukšte numatyta ramaus poilsio – miego zona  su dviem atskirais vonios kambariais ir drabužine prie pagrindinio miegamojo kambario. Pagrindinio miegamojo kambario drabužinė ir bendras vonios kambarys jungiasi per skalbyklos patalpą.
+ Name numatyti trys sanitariniai mazgai, garažas vienam automobiliui, pagalbinė techninė/sandėliavimo patalpa.