1.8, Vieno aukšto su sutapdintu (plokščiu) stogu, 191 kv. m.

Projekto pavadinimas

1.8

Projekto autorius

UAB „Tipinis projektas“

Bendras plotas

190,78 kv.m.

Automobilių stovėjimo vieta

Garažas vienam automobiliui

Namo tipas

Vieno aukšto su sutapdintu (plokščiu) stogu

Susisiekite

Architektas Šarūnas Kairys tel. 8-673-04760 arba el. paštu: tipinisprojektas@gmail.com

Kaina

1 200,00 EUR
Į kainą įskaičiuota: namo architektūrinė ir konstrukcinė dalys; Sklypo plano dalies, dokumentacijos rengimo ir statybos leidimo derinimo kaina 1500 Eur.; Už projekto korekcijas skaičiuojama papildomai; Inžinerinių tinklų įvadų projektai skaičiuojami papildomai; Energinio naudingumo skaičiavimai rengiami papildomai; Gaisrinės saugos dalis skaičiuojama papildomai; Grunto tyrimai ir topografiniai matavimai užsakomi papildomai; Vandens gręžinio projektas užsakomas papildomai (jei nėra kvartalinių ar miesto/rajono tinklų); Infrastruktūros plėtros įmoka skaičiuojama papildomai; Žyminio mokesčio įmoka už statybos leidimą skaičiuojama papildomai.

Papildoma informacija

Vieno aukšto, trijų miegamųjų ir darbo kambario,  gyvenamasis namas su garažu vienam automobiliui. Bendras plotas 190,78 m².
+ Gyvenamasis namas funkcionalaus planavimo, vieša - gyvenamoji erdvė yra tarsi izoliuota nuo miegamosios, šias zonas viena nuo kitos atskiria darbo kambarys, skalbykla ir tambūras.
+ Name projektuojamas tambūras, iš kurio patenkame į garažą arba koridorių. Vienoje namo dalyje numatyta poilsio zona, kitoje virtuvė su svetaine ir valgomuoju.
+ Name numatyti du sanitarniai mazgai, garažas vienam automobiliui, pagalbinė patalpa/skalbykla. Prie pagrindinio miegamojo - drabužinė