1.8, Vieno aukšto su sutapdintu (plokščiu) stogu, 191 kv. m.

Projekto pavadinimas

1.8

Projekto autorius

UAB „Tipinis projektas“

Bendras plotas

190,78 kv.m.

Automobilių stovėjimo vieta

Garažas vienam automobiliui

Namo tipas

Vieno aukšto su sutapdintu (plokščiu) stogu

Susisiekite

Architektas Šarūnas Kairys tel. 8-673-04760 arba el. paštu: tipinisprojektas@gmail.com

Kaina

4 700,00 EUR
1. Į kainą įskaičiuotas projekto statybos leidimo derinimas ir projektinė dokumentacijos dalys: 1.1. BENDROJI (dokumentacijos tvarkymas (prisijungimo sąlygos), gaisrinės saugos sprendiniai, pastato energetinio naudingumo skaičiavimai); 1.2. SKLYPO PLANO (gyvenamojo namo „pririšimas“ sklype, inžinerinių tinklų suvestinis planas, aukščių planas ir kt. Atraminių sienučių konstrukcinė dalis rengiama atskiru susitarimu.); 1.3. ARCHITEKTŪRINĖ (gyvenamojo namo planai, fasadai, fasadų spalviniai sprendiniai, pjūviai, langų žiniaraščiai ir kt.); 1.4. KONSTRUKCINĖ (mūrinio gyvenamojo namo konstrukcijų detalūs brėžiniai: pamatų, sienų, perdangų, stogo ir kitų konstrukcijų brėžiniai, detalės. Sklypo reljefo formavimui, atraminių sienučių konstrukcinė dalis rengiama atskiru susitarimu); 1.5. VANDENTIEKIO-NUOTEKŲ (tinklų įvadų ir išvadų projektas iki/nuo miesto tinklų prie projektuojamo sklypo ribos). PASTABA_1: projektas rengiamas vienu etapu, rengiamas techninis darbo projektas (TDP), kurio pakanka ne tik namo statybai, bet ir namo pridavimui (statybos užbaigimui), nereikalingi papildomi projektai. 2. PROJEKTO PARENGIMUI TURĖTUMĖTE PATEIKTI: 2.1. Žemės sklypo nuosavybės dokumentus; 2.2. Žemės sklypo ribų planą; 2.3. Detalųjį planą arba žemės sklypo formavimo projektą; 2.4. Topografinę nuotrauką; 2.5. Gruntų geologinius tyrinėjimus; 2.6. ESO (elektros tinklų) prisijungimo sąlygas ir įmoką; 2.7. Vandens gręžinio projektą (jei nėra kvartalinių ar miesto/rajono tinklų); 2.8. Apmokėtą įmoką už savivaldybės nustatytą infrastruktūros plėtrą; 2.9. Žyminio mokesčio įmoka už statybos leidimą – 93 Eurai. PASTABA_2: kitos projekto dalys rengiamos, jei bus papildomas poreikis. PASTABA_3: projekto koregavimo paslauga skaičiuojama papildomai.

Papildoma informacija

Vieno aukšto, modernaus stiliaus, funkcionalaus išplanavimo, šiuolaikinio dizaino, trijų miegamųjų ir darbo kambario, 190,78 m² gyvenamasis namas su garažu vienam automobiliui.
+ Namo kompozicija suteikia privatumo terasai ir vidiniam kiemui, į kuriuos galima patekti tiek iš miegamųjų zonos, tiek iš svetainės ar darbo zonos.
+ Gyvenamoji erdvė izoliuota nuo miegamosios, šias zonas viena nuo kitos skiria darbo kambarys, skalbykla ir tambūras.
+ Name projektuojamas tambūras, iš kurio patenkama į garažą arba koridorių. Vienoje namo dalyje numatyta poilsio zona, kitoje virtuvė su svetaine ir valgomuoju.
+ Name numatyti du sanitariniai mazgai, garažas vienam automobiliui, pagalbinė patalpa/skalbykla. Prie didžiojo miegamojo suplanuota drabužinė