1.8, Vieno aukšto su sutapdintu (plokščiu) stogu, 191 kv. m.

Projekto pavadinimas

1.8

Projekto autorius

UAB „Tipinis projektas“

Bendras plotas

190,78 kv.m.

Automobilių stovėjimo vieta

Garažas vienam automobiliui

Namo tipas

Vieno aukšto su sutapdintu (plokščiu) stogu

Susisiekite

Architektas Šarūnas Kairys tel. 8-673-04760 arba el. paštu: tipinisprojektas@gmail.com

Kaina

1 200,00 EUR
Į kainą įskaičiuota: namo architektūrinė ir konstrukcinė dalys; Sklypo plano dalies, dokumentacijos rengimo ir statybos leidimo derinimo kaina 1500 Eur.; Už projekto korekcijas skaičiuojama papildomai; Inžinerinių tinklų įvadų projektai skaičiuojami papildomai; Energinio naudingumo skaičiavimai rengiami papildomai; Gaisrinės saugos dalis skaičiuojama papildomai; Grunto tyrimai ir topografiniai matavimai užsakomi papildomai; Vandens gręžinio projektas užsakomas papildomai (jei nėra kvartalinių ar miesto/rajono tinklų); Infrastruktūros plėtros įmoka skaičiuojama papildomai; Žyminio mokesčio įmoka už statybos leidimą skaičiuojama papildomai.

Papildoma informacija

Vieno aukšto, modernaus stiliaus, funkcionalaus išplanavimo, šiuolaikinio dizaino, trijų miegamųjų ir darbo kambario, 190,78 m² gyvenamasis namas su garažu vienam automobiliui.
+ Namo kompozicija suteikia privatumo terasai ir vidiniam kiemui, į kuriuos galima patekti tiek iš miegamųjų zonos, tiek iš svetainės ar darbo zonos.
+ Gyvenamoji erdvė izoliuota nuo miegamosios, šias zonas viena nuo kitos skiria darbo kambarys, skalbykla ir tambūras.
+ Name projektuojamas tambūras, iš kurio patenkama į garažą arba koridorių. Vienoje namo dalyje numatyta poilsio zona, kitoje virtuvė su svetaine ir valgomuoju.
+ Name numatyti du sanitariniai mazgai, garažas vienam automobiliui, pagalbinė patalpa/skalbykla. Prie didžiojo miegamojo suplanuota drabužinė