7, Dviejų aukštų su daugiašlaičiu stogu, 155 kv. m.

Projekto pavadinimas

7

Projekto autorius

UAB “Metro architektūra”

Bendras plotas

154,78 kv.m.

Automobilių stovėjimo vieta

Stoginė dviems automobiliams

Namo tipas

Dviejų aukštų su daugiašlaičiu stogu

Susisiekite

Architektas Paulius Kisielis tel. 8-683-22273 arba el. paštu: paulius@metroarchitektura.lt

Kaina

1 200,00 EUR
Į kainą įskaičiuota: namo architektūrinis projektas ir konstrukcijų projektas. Sklypo plano dalies, dokumentacijos rengimo ir statybos leidimo derinimo vietos savivaldybėje kaina 2000 Eur. • Už projekto korekcijas skaičiuojama papildomai; • Inžinerinių tinklų įvadų projektai skaičiuojami papildomai; • Vidaus tinklų projektai skaičiuojami papildomai; • Energinio naudingumo skaičiavimai rengiami papildomai; • Gaisrinės saugos dalis skaičiuojama papildomai; • Grunto tyrimai ir topografiniai matavimai užsakomi papildomai.

Papildoma informacija

Klasikinio stiliaus, funkcionalaus išplanavimo, 3 miegamųjų su darbo kambariu, 155 m² namas - dviejų aukštų su daugiašlaičiu stogu.
+ Racionalus planavimas per du aukštus, atskiria gyvenamąją ir poilsio zonas.
+ Bendra gyvenamoji erdvė: erdvi svetainė su virtuve ir valgomuoju, atskiru darbo kambariu, vonios kambariu, bei išėjimu į dengtą terasą.
+ Poilsio zona: trys funkcionalaus išplanavimo miegamieji, didelis vonios kambarys ir atskira drabužinė.
+ Esant poreikiui, pirmame aukšte esantį darbo kambarį galima naudoti kaip miegamąjį arba apjungti su bendra svetainės erdve.
+ Funkcionaliai išdėstytos techninės patalpos atskirtos nuo gyvenamųjų patalpų su papildomu išėjimu į lauką.
+ Lengvų konstrukcijų automobilių stoginė su įrankių sandėliuku, užsakovo pageidavimu gali būti neprojektuojama, arba lengvai transformuojama į pilnavertį dviejų automobilių garažą.
+ Namo planinė schema aiškiai atskiria įvažiavimą, technines patalpas ir svetainės – kiemo zoną.
+ Nesudėtingas patalpų išdėstymas, leidžia siūlyti įvairias namo modifikacijas, galima koreguoti terasos orientaciją ir jos uždengimą, atsižvelgiant į sklypo charakteristiką.
+ Galimas projekto veidrodinis variantas.