6.5, Dviejų aukštų su sutapdintu (plokščiu) stogu, 156 kv. m.

Projekto pavadinimas

6.5

Projekto autorius

UAB „Tipinis projektas“

Bendras plotas

155,59 kv.m.

Automobilių stovėjimo vieta

Stoginė dviems automobiliams

Namo tipas

Dviejų aukštų su sutapdintu (plokščiu) stogu

Susisiekite

Architektas Šarūnas Kairys tel. 8-673-04760 arba el. paštu: tipinisprojektas@gmail.com

Kaina

1 200,00 EUR
Į kainą įskaičiuota: namo architektūrinė ir konstrukcinė dalys; Sklypo plano dalies, dokumentacijos rengimo ir statybos leidimo derinimo kaina 1500 Eur.; Už projekto korekcijas skaičiuojama papildomai; Inžinerinių tinklų įvadų projektai skaičiuojami papildomai; Energinio naudingumo skaičiavimai rengiami papildomai; Gaisrinės saugos dalis skaičiuojama papildomai; Grunto tyrimai ir topografiniai matavimai užsakomi papildomai; Vandens gręžinio projektas užsakomas papildomai (jei nėra kvartalinių ar miesto/rajono tinklų); Infrastruktūros plėtros įmoka skaičiuojama papildomai; Žyminio mokesčio įmoka už statybos leidimą skaičiuojama papildomai.

Papildoma informacija

Dviejų aukštų, trijų miegamųjų ir darbo kambario,  gyvenamasis namas su stogine dviem automobiliam ir sandėliuku. Bendras plotas 155,59 m².
+ Gyvenamasis namas funkcionalaus planavimo, vieša. Pirmame aukšte numatyta gyvenamoji erdvė numatyta su darbo zonos vieta, pagalbinė patalpa ir san. mazgas.
+ Antrame aukšte – trys miegamieji, vienas bendras san. mazgas, drabužinė pagrindiniame miegamajame ir atskira patalpa skalbyklai.