9.1, Dviejų aukštų su vienšlaičiu stogu, 112 kv. m.

Projekto pavadinimas

9.1

Projekto autorius

UAB „Tipinis projektas“

Bendras plotas

111,86 kv.m.

Automobilių stovėjimo vieta

Nėra stoginės ir garaažo

Namo tipas

Dviejų aukštų su vienšlaičiu stogu

Susisiekite

Architektas Šarūnas Kairys tel. 8-673-04760 arba el. paštu: tipinisprojektas@gmail.com

Kaina

1 200,00 EUR
Į kainą įskaičiuota: namo architektūrinė ir konstrukcinė dalys; Sklypo plano dalies, dokumentacijos rengimo ir statybos leidimo derinimo kaina 1500 Eur.; Už projekto korekcijas skaičiuojama papildomai; Inžinerinių tinklų įvadų projektai skaičiuojami papildomai; Energinio naudingumo skaičiavimai rengiami papildomai; Gaisrinės saugos dalis skaičiuojama papildomai; Grunto tyrimai ir topografiniai matavimai užsakomi papildomai; Vandens gręžinio projektas užsakomas papildomai (jei nėra kvartalinių ar miesto/rajono tinklų); Infrastruktūros plėtros įmoka skaičiuojama papildomai; Žyminio mokesčio įmoka už statybos leidimą skaičiuojama papildomai.

Papildoma informacija

Dviejų aukštų, dviejų miegamųjų kambarių gyvenamasis namas.
+ Gyvenamasis namas funkcionalaus planavimo, pirmas aukštas skirtas viešai zonai, o antras – privačiai, tokiu būdu aiškiai atskiriama asmeninė erdvė ir sukuriamas jaukumo jausmas.
+ Numatoma erdvi svetainės, valgomojo ir virtuvės zona, kurioje virtuvė yra šiek tiek atitraukta nuo poilsio zonos, taip maisto gamyba, nors ir vyksta toje pačioje erdvėje, bet nepaskleidžia kvapų po visą svetainę.
+ Pirmame aukšte projektuojamas erdvus tambūras su atskira drabužine, bei greta esančiu sandėliuku/katiline.
+ Katilinė, kuri gali būti naudojama ir kaip lauko sandėliukas, numatoma greta pagrindinio įėjimo į pastatą. Kadangi šioje zonoje nėra jungties su gyvenamosiomis patalpomis, užtikrinama, kad švari ir purvo zonos nesimaišys tarpusavyje.
+ Name projektuojami du san. mazgai: vienas antrame aukšte, skirtas gyventojams ir vienas nedidelis pirmame aukšte, skirtas svečiams, tokiu būdu atskiriamos privataus ir viešo naudojimo zonos.