9.1, Dviejų aukštų su vienšlaičiu stogu, 112 kv. m.

Projekto pavadinimas

9.1

Projekto autorius

UAB „Tipinis projektas“

Bendras plotas

111,86 kv.m.

Automobilių stovėjimo vieta

Nėra stoginės ir garaažo

Namo tipas

Dviejų aukštų su vienšlaičiu stogu

Susisiekite

Architektas Šarūnas Kairys tel. 8-673-04760 arba el. paštu: tipinisprojektas@gmail.com

Kaina

4 700,00 EUR
1. Į kainą įskaičiuotas projekto statybos leidimo derinimas ir projektinė dokumentacijos dalys: 1.1. BENDROJI (dokumentacijos tvarkymas (prisijungimo sąlygos), gaisrinės saugos sprendiniai, pastato energetinio naudingumo skaičiavimai); 1.2. SKLYPO PLANO (gyvenamojo namo „pririšimas“ sklype, inžinerinių tinklų suvestinis planas, aukščių planas ir kt. Atraminių sienučių konstrukcinė dalis rengiama atskiru susitarimu.); 1.3. ARCHITEKTŪRINĖ (gyvenamojo namo planai, fasadai, fasadų spalviniai sprendiniai, pjūviai, langų žiniaraščiai ir kt.); 1.4. KONSTRUKCINĖ (mūrinio gyvenamojo namo konstrukcijų detalūs brėžiniai: pamatų, sienų, perdangų, stogo ir kitų konstrukcijų brėžiniai, detalės. Sklypo reljefo formavimui, atraminių sienučių konstrukcinė dalis rengiama atskiru susitarimu); 1.5. VANDENTIEKIO-NUOTEKŲ (tinklų įvadų ir išvadų projektas iki/nuo miesto tinklų prie projektuojamo sklypo ribos). PASTABA_1: projektas rengiamas vienu etapu, rengiamas techninis darbo projektas (TDP), kurio pakanka ne tik namo statybai, bet ir namo pridavimui (statybos užbaigimui), nereikalingi papildomi projektai. 2. PROJEKTO PARENGIMUI TURĖTUMĖTE PATEIKTI: 2.1. Žemės sklypo nuosavybės dokumentus; 2.2. Žemės sklypo ribų planą; 2.3. Detalųjį planą arba žemės sklypo formavimo projektą; 2.4. Topografinę nuotrauką; 2.5. Gruntų geologinius tyrinėjimus; 2.6. ESO (elektros tinklų) prisijungimo sąlygas ir įmoką; 2.7. Vandens gręžinio projektą (jei nėra kvartalinių ar miesto/rajono tinklų); 2.8. Apmokėtą įmoką už savivaldybės nustatytą infrastruktūros plėtrą; 2.9. Žyminio mokesčio įmoka už statybos leidimą – 93 Eurai. PASTABA_2: kitos projekto dalys rengiamos, jei bus papildomas poreikis. PASTABA_3: projekto koregavimo paslauga skaičiuojama papildomai.

Papildoma informacija

Dviejų aukštų, dviejų miegamųjų kambarių gyvenamasis namas.
+ Gyvenamasis namas funkcionalaus planavimo, pirmas aukštas skirtas viešai zonai, o antras – privačiai, tokiu būdu aiškiai atskiriama asmeninė erdvė ir sukuriamas jaukumo jausmas.
+ Numatoma erdvi svetainės, valgomojo ir virtuvės zona, kurioje virtuvė yra šiek tiek atitraukta nuo poilsio zonos, taip maisto gamyba, nors ir vyksta toje pačioje erdvėje, bet nepaskleidžia kvapų po visą svetainę.
+ Pirmame aukšte projektuojamas erdvus tambūras su atskira drabužine, bei greta esančiu sandėliuku/katiline.
+ Katilinė, kuri gali būti naudojama ir kaip lauko sandėliukas, numatoma greta pagrindinio įėjimo į pastatą. Kadangi šioje zonoje nėra jungties su gyvenamosiomis patalpomis, užtikrinama, kad švari ir purvo zonos nesimaišys tarpusavyje.
+ Name projektuojami du san. mazgai: vienas antrame aukšte, skirtas gyventojams ir vienas nedidelis pirmame aukšte, skirtas svečiams, tokiu būdu atskiriamos privataus ir viešo naudojimo zonos.