6.3, Dviejų aukštų su sutapdintu (plokščiu) stogu, 172 kv. m.

Projekto pavadinimas

6.3

Projekto autorius

UAB „Tipinis projektas“

Bendras plotas

172,20 kv.m.

Automobilių stovėjimo vieta

Nėra stoginės ir garaažo

Namo tipas

Dviejų aukštų su sutapdintu (plokščiu) stogu

Susisiekite

Architektas Šarūnas Kairys tel. 8-673-04760 arba el. paštu: tipinisprojektas@gmail.com

Kaina

1 200,00 EUR
Į kainą įskaičiuota: namo architektūrinė ir konstrukcinė dalys; Sklypo plano dalies, dokumentacijos rengimo ir statybos leidimo derinimo kaina 1500 Eur.; • Už projekto korekcijas skaičiuojama papildomai; • Inžinerinių tinklų įvadų projektai skaičiuojami papildomai; • Energinio naudingumo skaičiavimai rengiami papildomai; • Gaisrinės saugos dalis skaičiuojama papildomai; • Grunto tyrimai ir topografiniai matavimai užsakomi papildomai; • Vandens gręžinio projektas užsakomas papildomai (jei nėra kvartalinių ar miesto/rajono tinklų); • Infrastruktūros plėtros įmoka skaičiuojama papildomai; • Žyminio mokesčio įmoka už statybos leidimą skaičiuojama papildomai.

Papildoma informacija

Dviejų aukštų trijų miegamųjų kambarių gyvenamasis namas su pirtimi.
+ Gyvenamasis namas funkcionalaus planavimo, pirmas aukštas skirtas viešai zonai, o antras – privačiai, tokiu būdu aiškiai atskiriama asmeninė erdvė ir sukuriamas jaukumo jausmas.
+ Numatoma erdvi svetainės, valgomojo ir virtuvės zona, kurioje virtuvė, esant poreikiui, turi galimybę būti atskirta nuo bendros erdvės. Greta jos taip pat numatytas erdvus sandėliukas.
+ Pirmame aukšte projektuojama pirties zona su vieta sukūrinei voniai, iš kurios atsiveria vaizdas į vidinį kiemą.
+ Katilinė, kuri gali būti naudojama ir kaip lauko sandėliukas, numatoma greta pagrindinio įėjimo į pastatą. Kadangi šioje zonoje nėra jungties su gyvenamosiomis patalpomis, užtikrinama, kad švari ir purvo zonos nesimaišys tarpusavyje.
+ Name projektuojami trys san. mazgai: du antrame aukšte, skirti gyventojams, ir vienas pirmame aukšte, skirtas svečiams, tokiu būdu atskiriamos privataus ir viešo naudojimo zonos.
+ Pagrindiniame miegamajame numatomas asmeninis san. mazgas bei drabužinė.