6.3, Dviejų aukštų su sutapdintu (plokščiu) stogu, 172 kv. m.

Projekto pavadinimas

6.3

Projekto autorius

UAB „Tipinis projektas“

Bendras plotas

172,20 kv.m.

Automobilių stovėjimo vieta

Nėra stoginės ir garaažo

Namo tipas

Dviejų aukštų su sutapdintu (plokščiu) stogu

Susisiekite

Architektas Šarūnas Kairys tel. 8-673-04760 arba el. paštu: tipinisprojektas@gmail.com

Kaina

4 700,00 EUR
1. Į kainą įskaičiuotas projekto statybos leidimo derinimas ir projektinė dokumentacijos dalys: 1.1. BENDROJI (dokumentacijos tvarkymas (prisijungimo sąlygos), gaisrinės saugos sprendiniai, pastato energetinio naudingumo skaičiavimai); 1.2. SKLYPO PLANO (gyvenamojo namo „pririšimas“ sklype, inžinerinių tinklų suvestinis planas, aukščių planas ir kt. Atraminių sienučių konstrukcinė dalis rengiama atskiru susitarimu.); 1.3. ARCHITEKTŪRINĖ (gyvenamojo namo planai, fasadai, fasadų spalviniai sprendiniai, pjūviai, langų žiniaraščiai ir kt.); 1.4. KONSTRUKCINĖ (mūrinio gyvenamojo namo konstrukcijų detalūs brėžiniai: pamatų, sienų, perdangų, stogo ir kitų konstrukcijų brėžiniai, detalės. Sklypo reljefo formavimui, atraminių sienučių konstrukcinė dalis rengiama atskiru susitarimu); 1.5. VANDENTIEKIO-NUOTEKŲ (tinklų įvadų ir išvadų projektas iki/nuo miesto tinklų prie projektuojamo sklypo ribos). PASTABA_1: projektas rengiamas vienu etapu, rengiamas techninis darbo projektas (TDP), kurio pakanka ne tik namo statybai, bet ir namo pridavimui (statybos užbaigimui), nereikalingi papildomi projektai. 2. PROJEKTO PARENGIMUI TURĖTUMĖTE PATEIKTI: 2.1. Žemės sklypo nuosavybės dokumentus; 2.2. Žemės sklypo ribų planą; 2.3. Detalųjį planą arba žemės sklypo formavimo projektą; 2.4. Topografinę nuotrauką; 2.5. Gruntų geologinius tyrinėjimus; 2.6. ESO (elektros tinklų) prisijungimo sąlygas ir įmoką; 2.7. Vandens gręžinio projektą (jei nėra kvartalinių ar miesto/rajono tinklų); 2.8. Apmokėtą įmoką už savivaldybės nustatytą infrastruktūros plėtrą; 2.9. Žyminio mokesčio įmoka už statybos leidimą – 93 Eurai. PASTABA_2: kitos projekto dalys rengiamos, jei bus papildomas poreikis. PASTABA_3: projekto koregavimo paslauga skaičiuojama papildomai.

Papildoma informacija

Dviejų aukštų trijų miegamųjų kambarių gyvenamasis namas su pirtimi.
+ Gyvenamasis namas funkcionalaus planavimo, pirmas aukštas skirtas viešai zonai, o antras – privačiai, tokiu būdu aiškiai atskiriama asmeninė erdvė ir sukuriamas jaukumo jausmas.
+ Numatoma erdvi svetainės, valgomojo ir virtuvės zona, kurioje virtuvė, esant poreikiui, turi galimybę būti atskirta nuo bendros erdvės. Greta jos taip pat numatytas erdvus sandėliukas.
+ Pirmame aukšte projektuojama pirties zona su vieta sukūrinei voniai, iš kurios atsiveria vaizdas į vidinį kiemą.
+ Katilinė, kuri gali būti naudojama ir kaip lauko sandėliukas, numatoma greta pagrindinio įėjimo į pastatą. Kadangi šioje zonoje nėra jungties su gyvenamosiomis patalpomis, užtikrinama, kad švari ir purvo zonos nesimaišys tarpusavyje.
+ Name projektuojami trys san. mazgai: du antrame aukšte, skirti gyventojams, ir vienas pirmame aukšte, skirtas svečiams, tokiu būdu atskiriamos privataus ir viešo naudojimo zonos.
+ Pagrindiniame miegamajame numatomas asmeninis san. mazgas bei drabužinė.