6.4, Dviejų aukštų su sutapdintu (plokščiu) stogu, 107 kv. m.

Projekto pavadinimas

6.4

Projekto autorius

UAB „Tipinis projektas“

Bendras plotas

106,57 kv.m.

Automobilių stovėjimo vieta

Stoginė vienam automobiliui

Namo tipas

Dviejų aukštų su sutapdintu (plokščiu) stogu

Susisiekite

Architektas Šarūnas Kairys tel. 8-673-04760 arba el. paštu: tipinisprojektas@gmail.com

Kaina

1 200,00 EUR
Į kainą įskaičiuota: namo architektūrinė ir konstrukcinė dalys; Sklypo plano dalies, dokumentacijos rengimo ir statybos leidimo derinimo kaina 1500 Eur.; Už projekto korekcijas skaičiuojama papildomai; Inžinerinių tinklų įvadų projektai skaičiuojami papildomai; Energinio naudingumo skaičiavimai rengiami papildomai; Gaisrinės saugos dalis skaičiuojama papildomai; Grunto tyrimai ir topografiniai matavimai užsakomi papildomai; Vandens gręžinio projektas užsakomas papildomai (jei nėra kvartalinių ar miesto/rajono tinklų); Infrastruktūros plėtros įmoka skaičiuojama papildomai; Žyminio mokesčio įmoka už statybos leidimą skaičiuojama papildomai.

Papildoma informacija

Dviejų aukštų trijų miegamųjų kambarių gyvenamasis namas su stogine dviem automobiliams. Bendras plotas 106,57 m².
+ Gyvenamasis namas funkcionalaus planavimo, pirmas aukštas skirtas viešai zonai, o antras – privačiai, tokiu būdu aiškiai atskiriama asmeninė erdvė ir sukuriamas jaukumo jausmas.
+ Namo pirmame aukšte projektuojamas san. mazgas svečiams ir gyventojams, pagalbinė patalpa, kuri turi patekimą ir iš lauko, svetainė bendroje erdvėje su virtuve ir valgomuoju.
+ Antrame aukšte bendras gyventojų bendras san. mazgas su vieta skalbyklai ir trys miegamieji.